FORGOT YOUR DETAILS?

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Wydział Edukacji Sportowej powstał z misją wysokiego poziomu nauczania oraz niskich, konkurencyjnych cen. Mimo atrakcyjnych cen naszej oferty nie przestajemy rezygnować z jakości. O naszej renomie stanowią znani wykładowcy oraz zadowoleni absolwenci!

Nasze kursy dzielą się na tryb weekendowy (4 weekendy, sobota-niedziela) lub tygodniowy (poniedziałek-niedziela). Ich specyfika, w zależności od rodzaju kursu, różni się, a wszelkie najważniejsze informacje są zawarte w zakładce "Kursy". Szkolenia trwają 1 lub 2 dni i ich charakterystyka zawarta jest w zakładce "Szkolenia". Zajęcia trwają około 8 godzin dziennie, dlatego też należy z odpowiednim wyprzedzeniem zarezerwować sobie czas w dniach wybranego przez siebie kursu lub szkolenia

Kursy i szkolenia realizujemy z powodzeniem w największych miastach w Polsce: Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

W tym celu udaj się do swojego Urzędu Pracy i zapytaj o możliwość sfinansowania wybranego kursu lub szkolenia w Wydziale Edukacji Sportowej.

Najczęściej grupy mieszczą się w przedziale od 5 do 15 uczestników, jednak liczba ta, zgodnie ze specyfiką wybranych zajęć, może się zmieniać. Po ustaleniach z klientem, zdarza nam się także organizować kursy i szkolenia indywidualnie.

Harmonogram zajęć dostaniesz najpóźniej na 3 dni przed planowanym rozpoczęciem kursu lub szkolenia.

Zgodnie z prawem dotyczącym działania placówek szkoleniowych, dopuszczalne jest łącznie 20% nieobecności na zajęciach.

Aby zaliczyć kurs lub szkolenie musisz być obecnym na minimum 80% zajęć oraz pozytywnie ukończyć egzamin (egzamin dotyczy jedynie kursów trenerskich i instruktorskich).

Poza zajęciami, nie zapewniamy noclegów i wyżywienia - o to musisz zadbać samodzielnie.

Aby się zapisać, musisz wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny w zakładce wybranego przez siebie kursu lub szkolenia, zaznaczając również preferowaną datę oraz miasto. Gdy otrzymasz od nas automatycznego maila z potwierdzeniem zapisu oznacza to, że się udało!

Opłata rezerwacyjna gwarantuje dla Ciebie miejsce na wybranym kursie lub szkoleniu. Wynosi ona 25% pełnej kwoty. W przypadku odwołania kursu lub szkolenia przez zbyt małą liczbę zapisanych uczestników zwracamy tę opłatę w całości.

Oczywiście, można zapłacić za kurs lub szkolenie w ratach, jednak ostatnia z nich, nie może być uiszczona później niż na 4 dni przed planowanym rozpoczęciem zajęć.

W przypadku kursów instruktorskich i trenerskich musisz mieć ukończone co najmniej 18 lat. W przypadku szkoleń musisz mieć ukończone minimum 16 lat (do 18 roku życia możesz przystąpić za pisemną zgodą opiekunów prawnych). Doświadczenie nie jest wymagane, choć podstawowa wiedza jest mile widziana.

Tak, jest taka możliwość. Jeśli na dany kurs lub szkolenie zapisujesz się z osobą towarzyszącą, to skontaktuj się z nami - wtedy obowiązuje Was zniżka. Okazyjnie udostępniamy także terminowe kody rabatowe, w tym celu należy śledzić nasz profil na facebooku.

Oczywiście. W takim wypadku prosimy o maila z danymi (imię, nazwisko, data, rodzaj kursu lub szkolenia) najpóźniej 3 dni przed rozpoczęciem zajęć lub adnotację w trakcie zapisów przez formularz zgłoszeniowy.

Zgodnie z Ustawą o Sporcie, nadajemy legitymację oraz dokument potwierdzający tytuł Instruktora sportu danej dyscypliny (dotyczy wszystkich kursów poza Trenerem Personalnym) bądź Uprawnienia trenerskie (kurs Trenera Personalnego). Dzięki nim będziesz mógł pracować także poza granicami Polski.

Certyfikat wysyłamy do 20 dni roboczych od daty zakończenia kursu lub szkolenia. Ten czas jest związany z procedurą dostarczenia przez egzaminatora wymaganych dokumentów do naszej placówki. Jeśli jako uczestnik nie dostarczyłeś na swoje zajęcia wymaganych dokumentów, czas oczekiwania może się wydłużyć.

Masz pytania? Napisz do nas!

egzamin na wychowawcę kolonijnego pytania   kurs instruktora fitness poznań   kursy tańca kraków  
Popularne strony: Kurs trenera personalnego , Kurs instruktora pływania , Kurs instruktora fitness , Kurs instruktora tańca , Kurs wychowawcy kolonijnego