FORGOT YOUR DETAILS?

Kurs instruktora tańca

PROMOCJA!!! 899 zł

Zapisz się na nasz kurs instruktora tańca. Zdobądź międzynarodowe uprawnienia instruktorskie oraz wiedzę, 
niezbędną do wykonywania pracy o charakterze instruktora tańca.

Taniec jest Twoją pasją i chciałbyś rozpocząć pracę, jako instruktor tańca? Nic prostszego. Zapisz się na nasz kurs i rozpocznij swoją karierę jako instruktor tańca.

Kurs Instruktora tańca jest adresowany do osób, które chcą wykształcić się i zdobyć wymagane certyfikaty do prowadzenia własnych zajęć i treningów tanecznych. Program kursu Instruktora tańca składa się z wielu modułów, zawierających zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne, jednak to właśnie praktyki i tańca jest zdecydowanie więcej.

Kurs realizowany jest w trybie tygodniowym (od poniedziałku do niedzieli) lub weekendowym (4 soboty i niedziele).

Program zajęć został skonstruowany na 63 godziny zegarowe zajęć teoretycznych i praktycznych.

Na kursie poznasz najbardziej znane metody pracy Instruktora tańca oraz uporządkujesz dotychczas zdobytą wiedzę. Przybliżymy Ci zagadnienia związane z teorią ruchu, rytmiki oraz estetyki tańca. Poznasz różnice między tancerzem, choreografem a instruktorem tańca. Dowiesz się, jakie przepisy i regulaminy taneczne obowiązują oraz czym wyróżnia się metodyka pracy tancerza. Zdobędziesz wiedzę nie tylko o historii tańca, ale również o najbardziej znanych stylach tanecznych - disco, hip hop, latynoamerykański czy standardowy. Będziemy rozmawiać również o zawodach i turniejach tanecznych, kategoriach sędziowskich oraz współzawodnictwie.

Uczestnikiem kursu na Instruktora tańca może zostać każda osoba, która:

  • ukończyła 18 rok życia;
  • posiada co najmniej wykształcenie średnie.

Każdy uczestnik po zdanym egzaminie otrzymuje certyfikat w języku angielskim oraz zaświadczenie o udziale w szkoleniu w języku polskim.

Zaplanowane kursy Instruktora tańca w miastach: Wrocław, Warszawa, Katowice, Poznań oraz Kraków znajdziesz poniżej.

Administratorem danych osobowych jest Wydział Edukacji Sportowej z siedzibą we Wrocławiu, adres: 53-234 Wrocław, ul. Grabiszyńska 281/110, e-mail: kontakt@wes.edu.pl, telefon: +48 796 348 307, (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.

Kurs INSTRUKTORA TAŃCA - Wrocław, Katowice, Kraków, Poznań, Warszawa

Popularne strony: Kurs trenera personalnego , Kurs instruktora pływania , Kurs instruktora fitness , Kurs instruktora tańca , Kurs wychowawcy kolonijnego