FORGOT YOUR DETAILS?

FITNESS PUMP

399 zł

Dowiedz się jak prowadzić zajęcia fitness pump. Poznaj metody programowania, skalowania i prowadzenia zajęć w klubach fitness.
Poznaj metodykę konstruowania zajęć na różnych poziomach zaawansowania.

Fitness pump (in. body pump) to forma grupowych zajęć fitness, obejmująca choreografię, muzykę i sztangi, która wzmacnia wydolność i wytrzymałość organizmu oraz wpływa na kształtowanie zarówno kobiecej, jak i męskiej sylwetki. Rodzaj i obciążenie sztang w trakcie Fitness pump są dobierane do potrzeb i możliwości grupy, a na naszym szkoleniu dowiesz się, jak umiejętnie programować w przyszłości własne zajęcia. Nasze zajęcia z Fitness pump w wyraźny sposób wzbogacą Twój warsztat szkoleniowy. Dzięki naszym wykładowcom poznasz zakres, zasady oraz właściwą technikę wykonywanych ćwiczeń. Zapewnimy Ci najniższą cenę na rynku, pamiętając o zachowaniu najwyższej jakości szkolenia.

Szkolenie realizowane jest w trybie dwudniowym.

Program zajęć został skonstruowany na 12 godzin zegarowych zajęć teoretycznych i praktycznych oraz obejmuje następujące zagadnienia:

  1. Charakterystyka i formy zajęć Fitness pump.
  2. Struktura lekcji i prowadzenia zajęć.
  3. Dobór oraz właściwa technika wykonywania ćwiczeń.
  4. Zasady stosowania i doboru obciążeń.
  5. Stretching.
  6. Metodyka prowadzenia zajęć o średniej i wysokiej intensywności.
  7. Metody rozpisywania choreografii oraz komponowania i dobierania odpowiedniej muzyki.
  8. Zajęcia w formie Master Class.

Uczestnikiem szkolenia może zostać osoba, która:

  • ukończyła 18 rok życia; lub
  • ukończyła 16 rok życia i posiada pisemną zgodę prawnych opiekunów na udział w szkoleniu.

Każdy uczestnik po odbyciu szkolenia otrzymuje certyfikat w języku angielskim oraz zaświadczenie o udziale w szkoleniu w języku polskim.

Zaplanowane szkolenia z Fitness pump w miastach: Wrocław, Warszawa, Katowice, Poznań oraz Kraków znajdziesz poniżej.

Administratorem danych osobowych jest Wydział Edukacji Sportowej z siedzibą we Wrocławiu, adres: 53-234 Wrocław, ul. Grabiszyńska 281/110, e-mail: kontakt@wes.edu.pl, telefon: +48 796 348 307, (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.

body pump kurs   instruktor samoobrony   kurs ratownika wodnego wrocław   pump fitness   pump fitness   fitness pump   fitness pump  
Popularne strony: Kurs trenera personalnego , Kurs instruktora pływania , Kurs instruktora fitness , Kurs instruktora tańca , Kurs wychowawcy kolonijnego