FORGOT YOUR DETAILS?

Kadra

Poznaj nasz zespół

PAWEŁ GŁUCHOWSKI

TRENER PERSONALNY

  • Trener personalny z międzynarodowymi uprawnieniami
  • Trzykrotny medalista Mistrzostw Polski w Kulturystyce
  • Zdobywca tytułu Mr Universe
  • Zdobywca tytułu Mistrza Europy w Kulturystyce

Paweł Głuchowski to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w branży fitness w Polsce. Specjalizuje się w dziedzinach: trening siłowy, suplementacja oraz dietetyka. Jak sam pisze: "uczę właściwych metod treningowych, odpowiedniego podejścia do podopiecznych, zasad zdrowego odżywiania, a także zasad żywienia w sporcie".

Paweł w Wydziale Edukacji Sportowej prowadzi:

MARIUSZ DAJCZAK

TRENER PERSONALNY

  • Trener personalny z międzynarodowymi uprawnieniami
  • Trener przygotowania motorycznego
  • Specjalista w psychologii sportowej i psychologii zarządzania

Mariusz Dajczak jest absolwentem psychologii w Uniwersytecie Wrocławskim oraz wychowania fizycznego na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Wciąż zdobywa różnorodne doświadczenie, biorąc udział w różnych kursach (w tym na instruktora samoobrony, lekkoatletyki, piłki nożnej, indoor cycling, pump) oraz szkoleniach (nurkowanie, skoki spadochronowe, techniki alpinistyczne).

W życiu zawodowym spełnia się w roli zarówno sportowca, jak i psychologa sportowego. Zajmuje się także psychologią zarządzania i od 2017 roku jest menedżerem jednej z największych siłowni we Wrocławiu.

Mariusz w Wydziale Edukacji Sportowej prowadzi:

WIOLETTA JABŁOŃSKA

TRENER FITNESS

Renomowana instruktorka fitness Wioletta Jabłońska, znana również jako Dżena, rozpoczęła swoją karierę jako instruktorka fitness w 1996 roku. Obecnie prowadzi różnorodne zajęcia w kilku znanych klubach fitness. Jej energia i silny temperament są gwarancją jakości jej zajęć.

Wioletta w Wydziale Edukacji Sportowej prowadzi:

trener personalny kurs kraków   kurs na wychowawcę kolonijnego katowice   instruktorka fitness  
Popularne strony: Kurs trenera personalnego , Kurs instruktora pływania , Kurs instruktora fitness , Kurs instruktora tańca , Kurs wychowawcy kolonijnego